Zpravodaj

Zpravodaj na měsíc Květen
Vážení rodiče, vměsíci nás čekají následující akce:
7. 5. 2013 Žáci si dovezou kolo a helmu. Do 10:00 hodin se budeme učit a po svačině se celá škola zapojí do cyklistické výuky. Žáci se převlečou do sportovního oblečení, nasadí si helmu a sopatrností se společně vydáme kárně na plnění úkolů z

22.5. 2013 jedeme do Miroslavi na dopravní hřiště --- Dopravní výchova. Sraz u školy bude vodjíždíme autobusem vhodin – linkou a návrat je kolem 12hodin. Vyučování končí, ale družina i oběd proběhne jako vždy. Vezmeme si: sportovní oblečení,HELMU,svačinu,pití a pouzdro sZa nepříznivého počasí se pojede jindy a ve škole proběhne náhradní výuka.

23. 5. 2013 bude SRPŠ --- konzultační hodiny od 15:30 do 16:30 hodin o prospěchu, domácí přípravě a chování žáků.

23.5. 2013 jedeme na divadelní představení do Znojma. Budeme se učit první hodinu, pak posvačíme a vhodin odjíždíme do divadla a vracíme se kole 12 hodiny.

V tomto měsíci proběhne sběr papíru, časopisů a kartonu. Tak jako na podzim. Můžete postupně nosit svázané a zvážené balíčky do školy do 28. 5. 2013, kdy bude sběr odvezen.
31.5. 2013 vhodin proběhne ve škole EKO SBĚR.

V tomto měsíci končí ve škole kroužky.
Prosíme rodiče, aby žáci používali desky na sešity a lépe se starali o svěřené učebnic
U některých žáků jsou sešity ve velice žalostném stavu , ještě nekončí školní rok!
Poškozené učebnice budou muset žáci na konci roku zaplatit , nebo koupit nové.
Zůvodu omezené kapacity webových stránek školy, jsou veškeré fotografie umístěné na:

Závěrem přeji Všem pěkné jarní období a těším se na další spolupráci.

Mgr. Marie Černá.