Vánoční strom

Rozsvícení vánočního stromu.
Letos poprvé a doufáme, že se tato akce stane tradicí Mse v městyse Oleksovice zahajoval advent rozsvícením stromu a jarmarkem, o který se postarala zdejší Základní škola.Slavnostní akci zahájil pan starosta Z.Koukal, který přivítal i zástupce zdejší farnosti připomněl význam doby adventní a svátku vánoc. Poté vystoupily děti z Mateřské školky a žáci Základní školy, kteří si připravili program plný písniček, říkadel a koled. Po programu pan starosta slavnostně zažehnul vánoční strom a poděkoval všem zůčastněným a pozval všechny příhlížející na jarmark, kde obec podávala svařené víno a pro ty menší čaj. Místní zastupitelky rozdávaly všem perníčky.Celou akci ukončil krásný ohňostroj.I za velké zimy a velkého mrazu se celá akce vydařila a již nyní se těšíme na další ve spolupráci s místními organizacemi.