Konec roku

Akce

Poslední akcí pro děti a rodiče bylo „Rozloučení se školním rokem“, které tradičně probíhá na místním fotbalovém hřišti.
Děti si společně zadováděly s maminkami , tatínky v různých dovednostech, soutěžích – nošení dětí na zádech, lezení po čtyřech, jízda v kotoučcích, chůze na chodítkách, běh k rodiči, běh spro svačinu, pití brčkem a mnoho dalších úsměvných disciplín. Děti i rodiče se výborně bavili.
Po pohybových dovednostech jsme přistoupili k slavnostnější chvíli a tou bylo loučení s předškolními dětmi a jejich rodiči. Pro každého předškoláčka byla připravena šerpa a knížka s věnováním od obou paní učitelek a rodičům byla předána kytička s poděkováním za několikaletou spolupráci. Při slavnostním přípitku byly dětem popřány jen samé úspěchy a jedničky, jejich rodičům hodně trpělivosti a tolerance při nejistých krůčcích svých dětí.