Ekologie

Dne 30.4. navštívila děti paní učitelka Martina z MŠ se svými dvěma miláčky. Těmi byli dva hadi, z kterých děti byly opravu celé unešené. Starším hadem byla užovka červená (Elaphe guttata), albín starý 13 let. Druhým hadem byl hroznýšovec duhový (Epicrates cenchria cenchria) starý 3 roky.

Děti se o hadech dozvěděly vše potřebné a velmi se zajímaly o veškeré informace. Poté si hady mohli odvážlivci pohladit a vyfotit se s nimi, ale jelikož naši školu navštěvují jen samé odvážné děti, více než hlazení se děti s hady mazlily.Poté se žáci společně s učitelkami rozešli do okolí naší obce, aby uklidili a pozbírali odpadky povalující se v přírodě.Protože bylo krásné počasí, tak žáci si mohli prohlédnout spoustu zvířátek a především malou ještěrku, která se nechala i chytit.